Başörtüsü PEMBE olanın, gözü KARA olmaz !!!

Cevapla
Kullanıcı avatarı
moments
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Mesajlar: 5033
Kayıt: 14 Ağu 2008, 19:14
Konum: Almanya
İletişim:

Başörtüsü PEMBE olanın, gözü KARA olmaz !!!

Mesaj gönderen moments » 02 Eyl 2009, 23:15

Başörtüsü PEMBE olanın gözü KARA olmaz !!!
Başörtüsü PEMBE olanın, gözü KARA olmaz !!!


Hanım hanımcık anarşist!

Fırıncı: Evlat! Bak ramazan geldi sana taş atana al şurdan bir ekmek at!
Feride: Ramazan ALLAH’a boyun eğme ayıdır insana değil..

Feride sevelim sevilelim sözünün edebiyatını gere gere yapan fazla yontma aşk mimarlarına ve cemaatlerine nöbetleşe öfke duyuyordu. Riyanın fabrika çıkışı menfaatin stoğu peltek ve tükürük avcısı suratlarda ramazanda GÜLLAÇ modu Din KARESİNE sığdırılmaya çalışan ve çaputla başörtüsünü karıştıran Telli Baba Laikleri OKUNMUŞ gazete Üflenmiş rant hizmetlerine göz yummak için pembe başörtülü romantik hatun hizasında olması gerekiyordu. Olamazdı!

Hoşgör yavrumculara! Alttan al kuzucum! İdare et evladımcılığa boyun eğdikçe şahsiyetleri bükülen erkeklere “EFENDİ” kızlara “ HANIMHANIMCIK” isimler takıp ezilmişliği tırsmışlığı kutsayarak bunun Dince emredilmiş bir gençlik hali olduğunu savunanlara bakıyordu feride.

Karşıda bir duvar varsa süngerle çivi çakılmaz bilirsiniz ki dost bildikleriniz hançeri paraşütle indirmez direkt kaburgadan mektuplar şeklinde iner o hançerler. Kaypaklık ağzıyla yalan tutanların kaydırağıdır. Makamlar mevkiler şeytan tabakasında ayetsiz tortulardır üfledikten sonraki çıplaklığın da ALLAH’tan sana kalan yadigardır.

Ramazan geldi fazla Müslüman oldum diyen üşengeç zikirciler parkında puanlı pembe başörtüsüyle aşk sobesi oynayacak hassasiyet fukaralığı ben de yok diyordu feride. Takkeli prenslerin eşsiz komplekslerine eş adayı olmak için namaza başlayan gelin kitlesinden saçını ben takip edeyim başına da bir bekçi buluruz diyen popülist çığırtkanların muhafazakar hezimetinden hepsinden ALLAH’a sığınırım diyordu feride.

Cafe parselleten cırtlak sevgilerden dakikası üç kuruş olan aşk satılmalarından ceket ceplerinde yağlı baş olmayı göze alan koltuk dublörlerinden kaçarken doluya tutulan şahsiyeti adına Çamur yağmurlarıyla kalbini doyurmuyordu..

Ey! İnsanlar hepiniz Öleceksiniz
Ama ben sadece Onuruyla ölenleri hatırlayacağım..
Ey! İnsanlar hepiniz azalacaksınız
Ama ben sadece savaşında TEK kalanları yazacağım diyordu feride!..
Ve… Birgün herkes ɑnlɑr, sevdiğinin kıymetini… Amɑ gidince, Amɑ bitince, Amɑ ölünce… Kısɑcɑ; İş işten geçince!

çelik kapı çeyiz

Cevapla

“Dini Konular / Dini Hikayeler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 86 misafir